Vianočná zbierka hračiek pre MŠ

Spojili sme sa, aby sme pomohli…

Občianska iniciatíva Spolu Za Dulovu Ves v spolupráci s materskou školou Dulova Ves a poslancami obce p. Mariánom Spišákom a p. Tomášom Dzurendom organizuje verejnú zbierku hračiek a pomôcok pre deti z materskej školy v Dulovej Vsi.

Škôlka funguje od roku 1950. Momentálne ju navštevuje 20 detí vo veku od 2,5 do 6 rokov. Škôlka potrebuje akúkoľvek našu pomoc a podporu, tak na začiatok pomôžme aspoň takto. Druhou hlavnou myšlienkou tejto zbierky je recyklovať a opätovne použiť veci na hranie, ktoré ľuďom doma po odrastených deťoch iba zaberajú priestor. A pritom sa môžu ešte využiť a urobiť radosť ďalším.

Ak máte doma nepotrebné hračky, o ktorých si myslíte, že by ešte mohli potešiť a poslúžiť deťom vo veku 3-6 rokov, tak ich od vás radi prijmeme a odovzdáme vedeniu škôlky, pani učiteľke a samozrejme tým najviac zainteresovaným – deťom.

Zbierka je anonymná.

Trvanie:

  • Od 18.11.2019 do 08.12.2019

Miesto zberu:

  • Slánska 45, Dulova Ves – Košariská (prvá ulica doľava smerom od Prešova); p. Balogová: Komunikácia cez FB správu alebo 0914-360-292
  • Dulova Ves 197 (dom pri cintoríne); p. Spišák: Komunikácia cez FB správu alebo 0917-503-015

Škôlka by privítala:

  • Čisté, nepoškodené a hygienicky nezávadné hračky a rôzne výtvarné aj písacie potreby, napr. knižky, leporelá, puzzle, skladačky, stavebnice, hudobné hračky, spoločenské hry, hlavolamy, kocky, autíčka, bábiky, kočíky pre bábiky, vláčiky, hračky na záhradu, športové potreby, hry na rozvoj jemnej motoriky, rôzne postavičky, zvieratká, zmenšeniny pracovných nástrojov, kreatívne pomôcky, modelovacie hmoty, farbičky, výkresy, karnevalové masky atď.
  • Žiadne plyšové a poškodené hračky. Ďakujeme za pochopenie.

Vopred vám ďakujeme za vaše vecné príspevky a veríme, že najväčšiu radosť urobia deťom v škôlke.